Facebook Yönetimi

Facebook Yönetimi

Facebook hesabınızı sosyal medyanın gerektirdiği şekilde aktif bir şekilde, anlaştığımız aralıklarla düzenli paylaşımlarla canlandırıyoruz.

Eğer markanızı tanıtmak ve marka değerini büyütmek istiyorsanız çağımızın haber ve etkileşim platformunda en geniş alana sahip sosyal medya ağları ve bu alanlardan Facebook sizin için en doğru tercihtir.

Sosyal medya dediğimiz zaman aklımızda yer etmiş durumda olan bir uygulamadır Facebook. Uzun yıllardır bizimle olan, eski olmasına rağmen en fazla kendini yenileyen ağlardan birisi halinde.

Bizler sizleri sosyal medya da en iyi şekilde tanıtmak ve reklamlarınızı yayınlamak için buradayız. Facebook reklam ajansları çok fazla ön plana çıkmış olsa da Facebook reklam yöneticiliği için birçok reklam ajansı kolları sıvamış olsa da burada gerçekten uzman olmadan sosyal medya hesabı yönetmenin şirkete, kuruluşa veya bireysel hesaplara ne kadar zarar vereceğini görmek çok uzun sürmeyecektir. Bu gayede bizim asıl dikkate aldğımız hedef her zaman kendimizi yenilemektir.

Facebook'ta tahmin ettiğinizin dışında en doğru kitleye ulaşmak, ürün tanıtmak, yeni müşteriler bulmak diğer sosyal medyalara nazaran daha ayrıntılı bir alt yapıya sahiptir.

Biz de DevArtist ekibi ve bir web ajansı olarak bu yapıyı tüm profesyonelliğimiz ile markanızı büyütmek adına kullanıyoruz.

Sosyal medya uzmanlarının en büyük hataları !

1 - Takipçi satın alma

Aman diyelim siz bulaşmayın; Takipçi veya beğeni satın almak sizi büyütmenin aksine instagram hesabınızın çöp bir hesap olmasını sağlıyor. Bu sizin çöktüğünüzü veya batacağınızı kabul etmekle neredeyse eşit bir akıl!

Takipçi satın alımı yapan hesapları instagram, facebook veya diğer sosyal medyalar çok kolay bir şekilde tespit edebiliyorlar. Buda sizin sahtekarlık yaptığınızın tespiti demek!

Bulaşmayın, bizede teklif etmeyin!

2 - Laf olsun torba dolsun..

Bu herkesin ilk yanılgılarından biri oluyor fakat bizim karşılaştığımız sorun bunu sosyal medya uzmanı olduğunu söyleyen kimselerin bile henüz idrak edememiş olması!

Saatte bir paylaşım yapmak, hatta bazı hesaplarda günde 2 paylaşım yapmak bile çok tehlikelidir. Önce kitleniz sizden günde iki kez haberdar olmak istiyor mu? Sizinle ilişkilerini sıkı tutmak, güncelleştirmelerinizin veya yeni ürünlerinizin onların karşısına tekrar tekrar çıkması bunlar onları boğabilir!

Sosyal Medya YönetimiSosyal Medya Hesap YönetimiSosyal Medya İçerik YönetimiFacebook BusinessFacebook Hesap YönetimiFacebook Business YönetimiFacebook
Web Tasarımı

Görüşme Talep Formu

lütfen bize bir not bırakın, sizi arayalım, ziyaret edelim.