Instagram Yönetimi

Instagram Yönetimi

Instagram hesabınızı istediğiniz hedef kitlenin ilgisini çekebilecek görseller, postlar tasarlayarak istediğiniz aralıklarda düzenli paylaşımlar yapıp hesabınız renklendiriyoruz.

Sosyal medya diyince aklımıza akıllı telefonlar sonrasında da instagram gibi sosyal medya uygulamaları geliyor. Instagram fotoğrafların sosyal medyası durumunu aldı, son yıllardaki okumaya yönelik rakamların düşmesi fotoğraf - resim gibi paylaşımların yaygın olduğu instagramın daha aktif hale gelmesini sağladı.

Biz dinamik sosyal medya hesapları oluşturuyoruz, instagramın akışlarında hikayelerinde müşterilerinize veya hedef kitlenize en uygun görsel tasarımı yapıyor o paylaşımın size marka değeri katmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken ilkelerimizden (kaliteli içerik, trend tasarım, kontrollü ve güncel paylaşım) asla ödün vermiyoruz. Instagram sosyal medya danışmanlığı hizmeti verdiğimiz kuruluşların amaçları sadece müşteriler olmuyor. Instagram gibi aktivasyonu ve etkileşimi yüksek sosyal medya uygulamaları size marka değeride katıyor. Böylece bizimde instagram hesap yönetiminde verdiğimiz hizmetin içinde marka bilinirliği, marka değerini yükseltme, müşteri ile olan etkileşimi arttırma ve müşteri portfoyunu yükseltme seçenekleri dahil oluyor.

Sosyal medya uzmanlarının en büyük hataları !

1 - Takipçi satın alma

Aman diyelim siz bulaşmayın; Takipçi veya beğeni satın almak sizi büyütmenin aksine instagram hesabınızın çöp bir hesap olmasını sağlıyor. Bu sizin çöktüğünüzü veya batacağınızı kabul etmekle neredeyse eşit bir akıl!

Takipçi satın alımı yapan hesapları instagram, facebook veya diğer sosyal medyalar çok kolay bir şekilde tespit edebiliyorlar. Buda sizin sahtekarlık yaptığınızın tespiti demek!

Bulaşmayın, bizede teklif etmeyin!

2 - Laf olsun torba dolsun..

Bu herkesin ilk yanılgılarından biri oluyor fakat bizim karşılaştığımız sorun bunu sosyal medya uzmanı olduğunu söyleyen kimselerin bile henüz idrak edememiş olması!

Saatte bir paylaşım yapmak, hatta bazı hesaplarda günde 2 paylaşım yapmak bile çok tehlikelidir. Önce kitleniz sizden günde iki kez haberdar olmak istiyor mu? Sizinle ilişkilerini sıkı tutmak, güncelleştirmelerinizin veya yeni ürünlerinizin onların karşısına tekrar tekrar çıkması bunlar onları boğabilir!

Sosyal Medya YönetimiSosyal Medya Hesap YönetimiSosyal Medya İçerik YönetimiFacebook Businessİnstagram Hesap YönetimiFacebook Business Yönetimiİnstagram Reklam YönetimiInstagram
Web Tasarımı

Görüşme Talep Formu

lütfen bize bir not bırakın, sizi arayalım, ziyaret edelim.