İnternet Reklamcılığı

Google ads (adwords), facebook business gibi araçlarla reklamlarınızı uzman kontrolünde gösterip, seo çalışmalarımızla sizi en üstlere taşıyoruz.

Dijital Pazarlama ve Reklam

Televizyon reklamları artık eskidi. Hedef kitlenize daha yakın olmak için onların günlük yaşamlarındada yanlarında olmalısınız, bunu yapmanın en iyi yöntemide internet reklamlarıdır. Gerek görsel gerek metin bazlı internet reklamlarınızı önce anahtar kelime bazlı veya kitle bazlı olarak tespit ediyor, sonra sizin belirleyeceğiniz lokasyonlara özel internet reklamları yapıyoruz.

Google Ads Reklamları;

Eski adıyla google adwords internet reklamcılığının en eski bacağıdır. Anahtar kelimelerinizi birlikte belirliyor size analizler gösterip yeni anahtar kelime buluyor ve google gibi arama motorlarında en üst sıralara sizi çıkartıyoruz. Bunların yanında SEO (arama motoru optimizasyonu) hizmetimizle sitenizin anahtar kelime başına maliyetlerini azaltıyor ve az yatırım karşılığında çok müşteri kazanmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Hedef kitlenize kaliteli içerik ve tasarımlar dizayn edip müşterilerinize ulaşmak için en iyi optimize edilmiş ulaşılabilirliği yüksek reklam modelleri tasarlıyor ve sizi sosyal medyada (facebookda, instagramda, twitterda) göz önünde tutup markanızın hakettiği müşteri potansiyelinin size dönüşlerini sağlıyoruz.
Herkesin bildiğini söylediği ama yapamadığı getirisi yüksek reklamlar yayımlıyoruz ve size raporlar sunuyoruz!
Digital MarketingDijital PazarlamaGoogle Ads ReklamlarıGoogle Adwords YönetimiGoogle ReklamlarıFacebook ReklamlarıSosyal Medya Reklam YönetimiFacebook Reklam YönetimiFacebook Business Yönetimiİnstagram Reklam YönetimiGoogle Reklam Yönetimi
Web Tasarım

Görüşme Talep Formu

lütfen bize bir not bırakın, sizi arayalım, ziyaret edelim.