Sosyal Medya

Saatlik, günlük, haftalık veya belirli aralıklarla sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımlar yapalım, isterseniz tasarımlarını, konuları biz düşünelim size teklifler sunalım.

Sosyal Medyanızı Yönetelim

Fenomenler, güçlü şirketler.. sosyal medya sadece onların mekanları değil! Bu mecralar artık bizim gibi profesyonel ekipler sayesinde sizinde medyanız halini alacak! İddaalı olduğumuz temel hizmetlerimizden sosyal medya yönetimi kesinlikle özel dil, seçkin tasarım ve kaliteli içeriklerden oluşan temelde sizin hedef kitlelerinizi ilgilendiren duyuru veya reklam nitelikleri taşıyan bir çalışmadır.


Sosyal Medya Yönetimi;

Facebook hesap yönetimi başta olmak üzere bağlantılı veya ayrı düzeylerde instagram hesap yönetimi yapıyoruz. Bunların yanında facebook, instagram, twitter, linkedin ve google my business gibi sosyal mecralarda sizlerin marka ve isimlerini görünmek istediğiniz ve olduğunuz kalitede yansıtıyoruz.


Bu hizmetin dışında olan internet reklamcılığı bilgimiz ve tecrübemizle sizin adınıza yaptığımız paylaşımları reklamları analiz ve raporlamalar sayesinde seçili hedef kitlelerinize sizin adınıza ulaştırıyoruz. Artık sosyal medyada herkesin sizi konuşmasını rakiplerinizin bile sizi görerek marka değerinize imrenmelerini sağlıyoruz!

Sosyal Medya Takipçilerinizi Artıralım;

Düzenli paylaşımlarımız, kaliteli ve alakalı içeriklerimizle sizin hesaplarınızın takipçileri 10'dan 100 e 1.000'den 10.000'e çıksın isterseniz bizden teklif isteyin !

Sosyal Medya YönetimiSosyal Medya Hesap YönetimiSosyal Medya İçerik YönetimiFacebook Businessİnstagram Hesap YönetimiFacebook Hesap Yönetimi
Web Tasarım

Görüşme Talep Formu

lütfen bize bir not bırakın, sizi arayalım, ziyaret edelim.