Twitter Yönetimi

Twitter Yönetimi

Twitter hesabınızı sosyal medyanın gerektirdiği gibi anlık tepkilerle, bünyenizde oluşan güncel paylaşımlarla - haberlerle dolu bir ortama dönüştürürüz.

Sosyal medyanın habercisi ve hatta benzetme yapılacak olursa gazetesi diyebiliriz Twitter için. Aslında bir çok uygulamadan daha fazla süredir bizimle.

Eğer duyuru, açıklama vb gibi güncel haberlerinizi paylaşmak istiyorsanız Twitter sizin ve şirketiniz için diğer sosyal ağların yanında kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu çalışmada en doğru kitleyi hedefleyebilmeniz için Twitter kitlesini tercih etmelisiniz. Bizler de ulaşmak istediğiniz kitleye daha hızlı daha etkin ulaşabilmeniz ve şirketinizi doğru ifade edebilmeniz için buradayız.

Bizler, şirketinizin veya kuruluşunuzun alakalı güncel haberlerini, duyurularınızı doğru dil, doğru kitle ile tweetlerinizde buluşturuyoruz.Kendisi bile güncel olamamış sosyal medya ajansı ile çalışmak en yanlış kararlardan biridir!

Sosyal medya uzmanlarının en büyük hataları !

1 - Takipçi satın alma

Aman diyelim siz bulaşmayın; Takipçi veya beğeni satın almak sizi büyütmenin aksine instagram hesabınızın çöp bir hesap olmasını sağlıyor. Bu sizin çöktüğünüzü veya batacağınızı kabul etmekle neredeyse eşit bir akıl!

Takipçi satın alımı yapan hesapları instagram, facebook veya diğer sosyal medyalar çok kolay bir şekilde tespit edebiliyorlar. Buda sizin sahtekarlık yaptığınızın tespiti demek!

Bulaşmayın, bizede teklif etmeyin!

2 - Laf olsun torba dolsun..

Bu herkesin ilk yanılgılarından biri oluyor fakat bizim karşılaştığımız sorun bunu sosyal medya uzmanı olduğunu söyleyen kimselerin bile henüz idrak edememiş olması!

Saatte bir paylaşım yapmak, hatta bazı hesaplarda günde 2 paylaşım yapmak bile çok tehlikelidir. Önce kitleniz sizden günde iki kez haberdar olmak istiyor mu? Sizinle ilişkilerini sıkı tutmak, güncelleştirmelerinizin veya yeni ürünlerinizin onların karşısına tekrar tekrar çıkması bunlar onları boğabilir!

Sosyal Medya YönetimiSosyal Medya Hesap YönetimiSosyal Medya İçerik YönetimiSosyal Medya Reklam YönetimiTwitterTwitter Hesap Yönetimi
Web Tasarımı

Görüşme Talep Formu

lütfen bize bir not bırakın, sizi arayalım, ziyaret edelim.