Web Yazılımı

Web tabanlı (bulut) veya kendi sunucunuzda çalışan, her yerden kontrollü erişilebilen işinize özel sistem geliştiriyoruz.

İşlerinizi Heryerden Yönetin

Web tabanlı yazılımlar (web uygulamaları), iş yerlerinin, üretim veya satış kanalına sahip olan tüm firmaların ihtiyaçlarıdır. ERP yazılımı, CRM yazılımı, B2B sistemi ve bunlara benzer bir çok web yazılımı hali hazırda olarak sunduğumuz hizmetlerimiz arasındadır. Aynı zamanda müşterilerimizin işlerine veya sorunlarına çözüm olarak kendi sektörünlerinde veya işleri özelinde web yazılımları geliştiriyoruz.


Öncelikle ihtiyaç olarak görünen özellikleri not ediyor, müşterilerimizin ofislerini ve üretim tesislerini geziyor akabinde kendi gözlemlediğimiz ihtiyaç veya olması durumda işleri kolaylaştıracak püf noktaları tespit ederek bunları projelendirip sunuyoruz. Web yazılımlarını müşterimizin bilgilerini gizli kalacak, son teknoloji ve saldırılara kapalı sunucularda tutup geliştirme aşamasında veya sonrasında teknik destek ve eğitim hizmeti vererek ilişkimizi koparmıyoruz.


Bilgi güvenli olduktan sonra değerlidir : Bu bizim web projelerini geliştirirken dikkate aldığımız temel prensiptir. İşlerinizi kolaylaştıracak size özel arayüzleri ve kullanıcı girişleri olacak web yazılımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Php YazılımıBulut Tabanlı YazılımWeb ProjesiWeb Yazılım ProjesiWeb Tabanlı Program
Web Tasarım

Görüşme Talep Formu

lütfen bize bir not bırakın, sizi arayalım, ziyaret edelim.