İşbirliği yapacağımız her müşterinin işini, sektörünü ve hedeflerini derinlemesine anlamak için zaman ayırıyoruz. Projelerimizi geliştirirken sadece mevcut ihtiyaçları değil, aynı zamanda gelecekte karşılaşabileceğiniz potansiyel sorunları da göz önünde bulunduruyoruz. Bu, yazılım projelerimizin sürdürülebilirliğini ve uzun vadeli başarıyı sağlama konusundaki taahhüdümüzün bir yansımasıdır. Bizimle çalışmanız, işinizi geleceğe taşırken yanınızda sağlam bir partner bulduğunuz anlamına gelir.

Bizi Arayın
1
Bize Yazın

B2B Platformu

Kurumsal ürün ticaretinin en gelişmiş ürünlerinden B2B platformumuzu yönetmek ve kullanmak oldukça kolay! Mobil odaklı ve değiştirilebilen önyüz tasarımı, gelişmiş arama özellikleri, favorilere ekleme, online ödeme (kredi kartı), çek veya bakiyeden düşme ödeme seçenekleri, detayların tümünü barındıran ürün detay sayfası ve sipariş takip seçenekleriyle müşterilerinizin tüm online sipariş verme ve satın alma süreçlerini kolayca tamamlamasını sağlar.

Arka planda sizin gelişmiş ürün ve varyant yönetimi, etiket sistemi, kategori düzeni, döviz ayaları, ürün aktarım ayarları, sipariş yönetim arayüzü ve genel ayarlarda bulunan birçok etkileşimli ayar sayesinde dilediğiniz gibi kolayca yönetebileceğiniz modern ve akıcı B2B platformumuzu dilerseniz NEBİM gibi ERP yazılımlarınız ile tamamen entegre çalıştırmak mümkündür.

Bizi Arayın
2
Bize Yazın

Sipariş Sistemi

Şirketinize gelen tüm siparişleri esnek ve kendinize tam uyumlu şekilde temel fonksiyonların tamamını karşılayan bir alt yapıda takip edin! İşinize özel sipariş oluşturma formları, step-by-step (adım adım) aşamalarla yönetebildiğiniz listeniz ve yine işinize yada üretiminize özel işlemlerle, üretim form çıktılarıyla kolayca takip edin. Yetkilendirme sistemi ile personellerinizin; ayrı ayrı işlemleri telefon trafiği olmadan, karışıklık yaşamaksızın takip etmesini sağlayın.

CRM modülüyle müşterilerinizi veya müşterilerinizin fiyatlarını, tekliflerini veya işinize özel tüm bilgilerini tek ekrandan yönetin. Bilgilerin sizin ihtiyaç duyduğunuz anda karşınızda olması kadar güzel ne olabilir? Ne kadar karışık olursa olsun, işinizi esnek, yenilikçi ve flat bir arayüzden üstelik heryerden güvenle erişebildiğiniz bir ortamdan yönetin.

Bizi Arayın
3
Bize Yazın

E-ticaret Sistemleri

İşinizin gerekliliklerine özel sektöründe öncü responsive, flat ve interaktif e-ticaret sitenizle göz önünde ve rakiplerinizin karşısında yer alın! Bu rekabetçi piyasada özgün tasarımda ve tüm e-ticaret fonksiyonlarının gerekliliklerini karşılayan uzman desteğimizle satışlarınızı arttırın.

Favorilere ekleme, taksitli ödeme, mağazadan al seçeneği, kolay ödeme ekranı, üyeliksiz alışveriş, google ve facebook login, hediye paketi seçenekleriyle müşterinize gelişmiş ve akıcı bir alışveriş deneyimi sunar. Ayrıca sizin de kolay sipariş yönetimi, özel e-posta şablonu, hızlı ürün/kategori (katalog) yönetimi, ürün ve kategori sıralama, yorum yönetimi, blog, slider ve statik içerik yönetimi modülleriyle işinizi doğrudan müdahale ederek tek başınıza yönetmenizi sağlar.

Bizi Arayın
4
Bize Yazın

Esnaf Satış ve Randevu Takip Yazılımı

Bizi Arayın
5
Bize Yazın

Api Yönetimi

Kurumsal şirketler artık sadece kendi ağında değil, doğrudan iletişimde olduğu anlaşmalı şirketlerle aralarında oluşturdukları ağlarda da güçlü olmayı ister! Bu web tabanlı yazılımımız aracılığı ile diğer şirketler ile API’lerinizi veya entegrasyonlarınızı kolayca takip edin, yönetin veya izleyin. Gelişmiş log takibi, e-posta bildirimleri, özel cron ayarlama modülü ile API’leriniz güvenli ve siz nasıl isterseniz o şekilde çalışsın.

Modern ve anlaşılır chart larla dolu bir dashboard üzerinden mevcut API’lerinizi ve şirket içerisindeki entegratör website sunucularınızı tek ekrandan kolayca takip edip, analiz edip yönetin! Request ve response larınızı log takip ekranından görün ve nokta atışı çözümler üretin.

Bizi Arayın
6
Bize Yazın

Etiket ERP - Üretim Takip Yazılımı

Bizi Arayın